Dla naszych Klientów świadczymy usługi w zakresie budowy sieci sprzedaży oferowanych przez nich produktów lub usług. Szkolimy się w specyfice produktów/usług i wykonujemy pracę handlowców, budując sieć odbiorców na określonym obszarze. Zazwyczaj usługa ta związana jest również z ustalaniem strategii rynkowej i marketingowej, a czas ich świadczenia trwa od jednego roku do trzech lat. W tym czasie Klient ponosi koszty zbliżone do kosztów zatrudnienia etatowych handlowców.


Kiedy zdecydujesz się na powierzenie nam budowy sieci sprzedaży swoich produktów/usług przypiszemy Ci handlowca/handlowców, którzy posiadają bogate doświadczenie w sprzedaży, znajomość niezbędnych technik, będący pod stałym nadzorem naszych ekspertów.


Pozwoli Ci to zminimalizować ryzyko związane z samodzielnym zatrudnieniem handlowca, który często nie posiada doświadczenia, znajomości narzędzi pracy albo przechodzi nieoczekiwanie do Twojej konkurencji. Jednocześnie zapewni Ci to najwyższą jakość sprzedaży za standardową, rynkową cenę. W przypadku współpracy ze Stainer Consulting pełną odpowiedzialność za wykonanie zadania bierzemy na siebie.

Szczegółowa oferta ?

Szkolenia

Sprzedaż

Wzbudzanie zaintersowania, przekonywanie, relacja, kontrolowanie rozmowy, detal, B2B.

Obsługa Klienta

Uświadomienie uczestnikom wagi dbania o satysfakcję Klienta oraz zapoznanie z metodami jej osiągania.